• Saatler: Haftanın 6 günü, saat 09.00 - 18.00 arası
    • softto plus telefon Whatsapp Sipariş: 0554 562 40 13
MAVİ ANEMON ÇİÇEĞİ YAĞI GÖZ ÇEVRESİNE UYGULANIR MI Nasıl uygulanır

MAVİ ANEMON ÇİÇEĞİ YAĞI GÖZ ÇEVRESİNE UYGULANIR MI?
            Yaşlanma karşıtı etkileri ile bilinen mavi anemon çiçeği anti aging özellikleri ile de güzellik sektöründe çok popüler olmaktadır. Genç görünmek ve genç kalmak ile ilgili pek çok ürün, formül sunulan kozmetik sektörü için başarılı etkileri ile kullanılmaktadır. Ülkemizde Afyon, Aydın, İzmir gibi illerde yetişen bitki, yunanca olmakta ve gençlik, tazelik, canlılık anlamlarına gelmektedir. Bu çiçekte yüzden fazla esansiyel yağ bulunuyor. Özellikle Kinetin isimli madde yaşlanma karşıtı etkileri ile derin kırışıklıklar üzerinde bile başarılı etkiler gösteriyor. İçerisinde mavi anemon çiçeği bulunan göz çevresi kırışıklık kremi için tıklayınız.

MAVİ ANEMON ÇİÇEĞİ YAĞI GÖZ ÇEVRESİNE UYGULANIR MI Nasıl uygulanır
MAVİ ANEMON ÇİÇEĞİ YAĞI GÖZ ÇEVRESİNE UYGULANIR MI

Mavi Anemon Göz Çevresinde Etkili

            Ciltteki pürüzlerin giderilmesini sağlayan bu bitki, cilt sarkmaları yanında göz çevresi kırışıkları üzerinde de olumlu etkiler ortaya çıkarmaktadır. Cildinizin gençleştirilmesinde güvenli olarak kullanılacak bitkiler arasında yer almakta ve kozmetik ürünlerinde büyük ilgi görmektedir.  Sivilce oluşumları, cildin tekrar elastik yapısını kazanması, siyah noktaların giderilmesi, kırışıklıklarına açılması, ipeksi bir cilt içinde mavi anemon kullanılabilir. Göz çevresinde mavi anemon çiçeği yağı kullanılabiliyor. Göz altındaki morluklar ve torbalanma içinde kullanılmaktadır.

Mavi Anemon Çiçeği Kullanımı

            Bitkinin yağı kullanılıyorsa pamuk üzerine beş damlayı geçmeyecek şekilde alınmalı ve göz çevresi dahil tüm yüze masaj yaparak kullanılmalıdır. Cezb edici kokusu ile de harika bir masaj yağı olabilir. Zamanın cildinizde oluşturduğu çizgilere karşı mücadele kazanmak için bu özeler kullanılabilir. Eylül ve Şubat aylarında çiçek açmakta ve yaşlanma nedenlerine karşılık ortaya çıkan olumsuzluklara karşı kullanılmaktadır. Cildinizi doğal yollarla nemlendirmek için de ek bir ürün kullanmanıza gerek kalmadan mavi anemon çiçeği sayesinde bebek gibi pürüzsüz bir cilt elde edebilirsiniz. Doğal bir sıkılaştırıcı ve leke çıkarıcı olan bu içeriklerdeki kremlerde daha genç ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullanabileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor. Alerjiye neden olmayan bu doğal özler, cildinizin diğer bölgelerinde yer alan sarkmalarına karşı cildinizi gerginleştirecektir. Cilde parlaklık kazandırmakta ve cildin su dengesini en ideal seviyeye çıkarmaktadır.
Eğer yüzünüz de mavi anemon çiçeğini kullanmak istiyorsanız 5 in 1 yaşlanma karşıtı bakım kremi kullanabilirsiniz.

Vücuda uygulanması ile kas bölgesini güçlendiriyor. Geceleri yatmadan önce kullanılması ile cilt hasarlarının onarımının sağlanması söz konusu olacaktır.

1 response

  1. admin

    Cok guzel kullandikca cildim parladi ve pruzsuzlesti tavsiye ederim kullamaki isteyenlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.