• Saatler: Haftanın 6 günü, saat 09.00 - 18.00 arası
    • Telefon: 0324 328 47 08
    • softto plus telefon Whatsapp Sipariş: 0554 562 40 13
2 İn 1 Egzama Şampuanı egzama karşıtı

2in1 Egzama Şampuanı

SKU: 8680540170627

2 İn 1 Egzama Şampuanı egzama karşıtı özel bir formüle sahiptir.Kızarıklık problemi ile etkili bir şekilde mücadele eder, nazik bir şekilde temizler.

₺ 29,90

5.00 out of 5 based on 5 Oylama(lar)
5 Oylama(lar)

2 İN 1 EGZAMA ŞAMPUANI
            Kuru saçlar için kullanıma uygun olan 2 İn 1 Egzama Şampuanı egzama karşıtı özel bir formüle sahiptir. Saç derisinde egzama olanlar için özel olarak hazırlanan şampuan, cilt derisini yatıştırmakta oldukça etkili olmaktadır. Kızarıklık problemi ile etkili bir şekilde mücadele eden ürün, saçınızı nazik bir şekilde temizler. Ve doğal bir yumuşaklık kazandırır. İdeal bir şekilde beslenen saçlar daha güçlü, canlı ve sağlıklı bir hale gelir. Şampuanı düzenli kullanarak döküntülerin ve kaşıntıların önüne geçebilirsiniz.

2 İn 1 Egzama Şampuanı İçeriği

            İçeriğinde pelin otu özü, zerdaçal bitkisi bulunan şampuan, saç derisi egzaması olanlarda tedavi edici etkileri bulunuyor. Papatyagiller familyasından olan pelin otu, Kuzey Afrika ve Avrasya’da yetişir. Bunların yanında Anadolu ve Kuzey Amerika’da da yetişen bitki, bir metreyi aşan boyu, ülkemizde en çok Akdeniz bölgesinde bulunuyor. Sert kabuklu bir meyvesi bulunan ve tohumları etrafına dağılan bitki, saksı da bile yetiştirilebilir. Yaprakları ve çiçekleri kurutulmakta ve özel kaplarda muhafaza edilmektedir. Saçkıran hastalıklarında da etkili olan pelin otu, egzama hastalıkları içinde tedavi edici olmaktadır. Pelin otu ve zerdeçalın birleşimi ise saç dökülmesini de yavaşlatmaktadır.

2 İn 1 Egzama Şampuanı Faydaları

            Özel olarak ürettiği kaşıntı karşıtı formülü ile saç derisindeki kaşıntı problemi olan kişiler için 2 İn 1 Egzama Şampuanı cilt derisini yatıştırıcı özelliğe sahiptir. Saç derisini besleyen şampuan bir nevi tedavi edici olarak sunulmakta ve saçların kökten uca kadar nemlendirilmesini sağlamaktadır. Nemlenen, temizlenen saçlar doğal bir yumuşaklık kazanmakta ve saçlarınızın çok daha güçlü, parlak olması sağlanmaktadır. Düzenli kullanımları ile döküntü ve kaşıntılarında önüne geçilebilmektedir. Saç derisinde ortaya çıkan egzama rahatsızlığı bu şekilde döküntüler meydana çıkarabilir. Özellikle kuru saç tiplerinde bu sorunlar bireylerde sağlıksız saçların yanında sürekli bir kaşıntı hali meydana getirir. Ürünün düzenli kullanımı ile sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.

2 İn 1 Egzama Şampuanı Kullanımı

            Kuru saç tipleri için her banyo da kullanımı uygun olan 2 İn 1 Egzama Şampuanı saçlarınızda rahatlama, yumuşaklık ve parıldayan bir yapı ortaya çıkaracaktır.