• Saatler: Haftanın 6 günü, saat 09.00 - 18.00 arası
    • softto plus telefon Whatsapp Sipariş: 0554 562 40 13
cilt bakım morluk kremi
Morluk kremi göz altı morluk ve torbalanmaya karşıcilt bakım morluk kremi
İndirimde

2in1 Göz Altı Morluk Kremi

SKU: 8680540171006

Tüm ciltler için uyumlu olan 2 İn 1 Göz Altı Morluk Kremi gözaltında oluşan morlukların giderilmesini ve torba oluşumunu engeller

₺ 64,90 ₺ 44,90

5.00 out of 5 based on 8 Oylama(lar)
8 Oylama(lar)

2 İN 1 GÖZ ALTI MORLUK KREMİ
Tüm ciltler için uyumlu olan 2 İn 1 Göz Altı Morluk Kremi göz çevresinde en iyi nem dengesini kurar. Bu şekilde gözaltında oluşan morlukların azaltılmasında ve torba oluşumunun engellenmesinde etkili bir üründür. Göz çevresinin yaşlanmasında DNA’sı üzerinde bazı deformasyonlar oluşabilir. Bu deformasyonlarla da savaşan ürün, etkili içeriği ile de koyu halkalar ve istenmeyen renk tonu gibi sorunlara karşı da iyileştirici özelliğe sahiptir. Daha ipeksi ve dinlenmiş bir göz çevresi elde edebilir, cildinizin genç görünümünü muhafaza etmesini yardımcı olabilirsiniz.
Tüm yüzünüz de renk farklılıkları varsa 2 in 1 renk düzenleyici bakım kremiyle birlikte kullanabilirsiniz.

2 İn 1 Göz Altı Morluk Kremi İçeriği

            Göz çevresi cildimizin en hassas noktasıdır. Bu nedenle kaliteli ve hassas bir cilt bakımı ile cildinizin çok daha güzel bir yapı kazanmasını sağlayabilirsiniz. İçeriğindeki atkestanesi özü sayesinde göz çevresindeki nem dengesini koruyan 2 İn 1 Göz Altı Morluk Kremi gözaltında oluşan koyu halkalar üzerinden etkilidir. Atkestanesi özellikle göz çevresindeki kırışıklıklar üzerinde mükemmel etkileri bulunuyor. Bunun yanında reishi mantarı içeriği ile de göz hastalıklarında oldukça etkilidir.

2 İn 1 Göz Altı Morluk Kremi Faydaları

            Çok kısa bir süre içerisinde göz çevresindeki kırışıklıklar üzerinde etkili olan ürün, yaşlılık belirtileri ile de savaşmaktadır. Mimik hareketleri ile birlikte ortaya çıkan bu kırışıklıkları doğal bir bakım ile önlemek mümkün olabilir. İçeriğindeki bitkisel karışım ile kısa bir süre içinde etki eden bakım kremi ile daha narin ve pürüzsüz bir göz çevresi elde edebilirsiniz. Kremin düzenli kullanımlarında güneşin zararlı etkilerine karşılıkta önleyici bir bakım yapılabilmektedir.

2in1 göz altı morluk ve torbalanmaya karşı bu krem, göz çevresin de oluşan mor halkaları yok eder, göz çevresine parlak ve ipeksi görünümü kazandırır. Şişlik ve halkaları yok ederken, cilde nem desteği sağlar.
Reishi mantarı litaratürde ölümsüzlük mantarı olarak geçmektedir. Resihi mantarı lenflerdeki hücreleri aktive ederek, anti aging etkisi yaratır ve hücrelerin yenilenmesini sağlar. Çok güçlü antioksidan özlelliği sayesinde göz altların şişmesinde etkili olan oksitleri temizler.
2in1 göz altı morluk kremi sürüldüğü yere oksijen takviyesi yaparak halkaların yok olmasını sağlar.
At kestanesi ise sivilce ve delikli görünümü onararak pürüssüz bir cilt görünümü sağlar.İnce kırışıklıkları yok eder ve göz altı şişkinliklerini deriyi gererek onarır.
Bİr çok kremin aksine 2in1 göz altı morluk kremi 20 li yaşlarda bile kullanılabilir.

Sabah ve akşam kullanılması önerilir.

İpeksi ve parlak göz altları için muhteşem bir üründür.

2 İn 1 Göz Altı Morluk Kremi Kullanımı

            Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanılması gereken 2 İn 1 Göz Altı Morluk Kremi gözaltına ince bir tabaka halinde ve masaj yaparak uygulanmalıdır. Gözaltında bulunan koyu halkalar ve morarmalar üzerinde ürün kısa sürede etkisini gösterecektir. Dermatolojik testlerden geçen ürün, kırışıklık giderici olarak kullanılabilir. Özellikle güneşe çıkmadan önce kullanabilirsiniz. Günlük cilt bakımında da düzenli kullanımları ile ipeksi bir cilt yapısı elde edebilirsiniz.