İndirimde

Renk Düzenleyici 2in1 Bakım Kremi

₺ 84,90 ₺ 54,90

5.00 out of 5 based on 1 Oylama(lar)
1 Oylama(lar)

2 İN 1 RENK DÜZENLEYİCİ BAKIM KREMİ
            Tüm cilt türlerinde kullanılabilen 2 İn 1 Renk Düzenleyici Bakım Kremi cildinizin aydınlık ve pürüzsüz görünmesini sağlar. İçeriğindeki bitki özleri ile cildi doğal bir şekilde besleyen ürün; cilt tonu eşitsizliği, cilt kuruluğu ve hava kirliliği gibi sorunlarla tek başına mücadele eder. Genç ciltlerde kullanılması önerilerin ürün cildi besleyen bir günlük nemlendiricidir. İlerleyen yaş ile birlikte kırışıklıkların ve ince çizgilerinde önlenmesinde yardımcı olmaktadır.Göz altında bulunan morluklar için 2 in 1 göz altı morluk kremi ile birlikte kullanılması önerilir.

2 İn 1 Renk Düzenleyici Bakım Kremi İçeriği

            Reishi mantarı ve at kestanesi içeriği ile çok ideal bir cilt bakım ürünü olan krem, cildinizin günlük ihtiyacı olan bakımı doğal özleri ile yapmaktadır. Reishi mantarına bitkilerin kraliçesi denilir. Bunun nedeni ise sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmenin kaynağı olarak gösterilir. İçeriğindeki özler sayesinde hücrelerin kendini hızlı bir şekilde yenilemesini sağladığı görülmektedir. Göz altı morlukları ve göz çevresinde yer alan cilt sorunlarında da oldukça etkili olan atkestanesi kırışıklıklar için oldukça etkili bir birleşimdir. Cildinize tazelik ve sıkılık kazandıracaktır. Bu nedenle 2 İn 1 Renk Düzenleyici Bakım Kremi genel cilt bakımınızda güvenli ve kaliteli bir ürün olarak tercih edebilirsiniz.

2 İn 1 Renk Düzenleyici Bakım Kremi Faydaları

            Cildiniz ilerleyen yaş, stres, yorgunluk ve dış etkenler yüzünden farklı deformasyonlara maruz kalabilir. Hava kirliliğinin bile cildiniz üzerinde kuruluk oluşturduğu söylenebilir. Tüm bu olumsuzluklar için cildinizdeki ideal nem dengesini kurmak için bu kremi güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Yüz bakımında kullanabileceğiniz ürün, cildinizdeki renk eşitsizliği gibi durumlar içinde etkili sonuçları bulunuyor. Genç ciltler için önerilen ürün oluşması muhtemel çizgiler ve kırışıklıklarında önüne geçebilecektir.

2 İn 1 Renk Düzenleyici Bakım Kremi Kullanımı

            Sabah ve akşam günde iki kez kullanımı önerilmektedir. Temizlenmiş cilt üzerinde kullanılması gereken 2 İn 1 Renk Düzenleyici Bakım Kremi göz çevresi hariç tüm cilt üzerinde uygulanabilir. 20+ yaş için ideal olan ürün cildinizin gün boyunca nem dengesini çok iyi bir şekilde sağlayacaktır. İnce bir tabaka halinde parmaklarınızın ucu ile masaj yaparak cildi sürülmesi gereken krem cildinizde daima ışıltı, parlaklık ve tazelik sağlayacaktır.