3 İn 1 Besleyici Şampuan saç renginizin parlatır resim
3 İn 1 Besleyici Şampuan saç renginizin parlatır resim
Stokta yok

3in1 Ginseng Özlü Şampuan

3 İn 1 Besleyici Şampuan Özellikle saç renginizin parıldamasına olanak verir. Daha belirgin bir hale getirir.Zayıf, yağlı ve dökülen saçlar için.

₺ 24,90

5.00 out of 5 based on 3 Oylama(lar)
3 Oylama(lar)

3 İN 1 BESLEYİCİ ŞAMPUAN
            Zayıf, yağlı ve dökülen saçlar için kullanımı uygun olan 3 İn 1 Besleyici Şampuan saçlarınızı kökten uca besler. Çok daha güçlü saçlar elde etmenizi sağlar. Özellikle saç renginizin parıldamasına olanak verir. Daha belirgin bir hale getirir. 3 ü bir arada formülü ile saçınızın ihtiyacı olan nem dengesini kurar. Bu da saçlarınızın enerjisini yükseltir. Sağlık kazanan saçlarınız daha kolay uzar, pürüzsüz ve parlak bir görünüm elde eder.

3 İn 1 Besleyici Şampuan İçeriği

            İçeriğinde giseng özü bulunmakta ve saçlarda etkili sonuçlar oluşturmaktadır. Çok yıllık bir bitki olan Giseng kazık köklü bir bitki olarak tarif edilebilir. Japonya ve Çin gibi pek çok uzak doğu ülkesinde 5000 yıldan bu yana tedavi amaçlı kullanılan bitki, sağlık alanında pek çok faydası ile tercih edilmektedir. Saçlar üzerinde de özellikle yıpranmış saçlarda etki göstermekte ve koruyucu etkisi ile saça ve esneklik kazandırmaktadır.

3 İn 1 Besleyici Şampuan Faydaları

            Saçın parlaklığını artıran 3 İn 1 Besleyici Şampuan saçın çok daha yumuşak olmasını sağlar. Güçlü bileşenleri sayesinde saç dökülmesine de engel olmaktadır. Zayıf saç köklerinin güçlendirilmesini sağlayan ürün canlılık kazandırmakta ve hızlı bir şekilde saçın uzamasını sağlamaktadır. Ayrıca saç derisini güçlendirmekte, hücrelerin hızlı bir şekilde üremesini vebölünmesini kolaylaştırıyor. Bu da kepeğin önüne geçmekte ve kaşıntıyı da ortadan kaldırmaktadır. Yağlı saçlarda yağ oranının dengelenmesinde etkili olan ürün kafa derisinin temiz kalmasını sağlıyor. Özellikle kolay kırılan saçlarda düzenli kullanımlarda saçların güçlenmesini de kolaylaştırıyor. Ayrıca düzenli kullanımlarla saçınızın UV ışınları karşısında da korunmasında etkili olacaktır.

3 İn 1 Besleyici Şampuan Kullanımı

            Problemli saçlarda kullanımı ile daha sağlıklı ve güçlü saçlar elde edebileceğiniz 3 İn 1 Besleyici Şampuan güçlü etkileri ile başarılı sonuçlar oluşturacaktır. Her banyoda kullanabileceğiniz şampuan, ilk kullanımdan itibaren etkisini gösterecek ve daha güçlü saçlara sahip olabileceksiniz. Hassas saçlara sahip olanlar için ideal kullanımları bulunan ürünün, problemleri saçlara tek çözüm olarak mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.