• Saatler: Haftanın 6 günü, saat 09.00 - 18.00 arası
    • Telefon: 0324 328 47 08
    • softto plus telefon Whatsapp Sipariş: 0554 562 40 13

5 in 1 Dökülme Önleyici Şampuan

SKU: 8680540170788

Muhteşem İçerğinde Zeytin Yağı, Sarımsak, Ginseng, Argan Yağı ve Isırgan Otu bulunmaktadır.

Saç dökülmesi, hassas deri problemleri problemlerini ortadan kaldırırken saç derisini rahatlatır, sağlık ve parlaklık kazandırır. Saçın yumuşamasını sağlayarak kolay şekil almasına yardımcı olur.

₺ 36,90

5.00 out of 5 based on 2 Oylama(lar)
2 Oylama(lar)

5 İN 1 DÖKÜLME ÖNLEYİCİ ŞAMPUAN
            Tüm saç türleri için uygun olan 5 in 1 Dökülme Önleyici Şampuan tamamen bitkisel bir içeriğe sahiptir. Saç derisini ve kökünü temizleyerek saçın doğal gelişimini hızlandıran şampuan, dökülmelerin önüne geçer. Hassas saç derisi ve kepek sorunu yaşayanlar içinde saç derilerinde rahatlama elde ediliyor. Saçınızın parlaklık ve sağlık kazanmasını sağlıyor. Buna ek olarak kolay şekil almasına da yardımcı oluyor. İçeriğindeki beş mucizevi bitki ile canlı, parlak ve sağlıklı saçlar ortaya çıkarıyor

Herbiri başlı başına muhteşem olan  Zeytin Yağı, Sarımsak, Ginseng, Argan Yağı, Isırgan Otu bitkilerinin özleri ile elde edilmiş olan içeriği, Türkiye’de ilk olarak Softto Plus üretmiştir.

5in1 Dökülme Önleyici Bitkisel Şampuanın Faydaları:

Saç bakım ürünleri, fön makineleri ve kirli hava gibi etkenlerin saça verdiği zararı Zeytin yağı giderirken, sarımsak özü bolca kalsiyum, C vitamini ve kolajen ile saçların hızla yıpranmasını önler. Ginseng sayesinde saç deriniz tertemiz olacak ve uv ışınlardan korunan saçlarınız sağlıkla büyüyebilecektir. İçersinde omega3, omaga9 ve E vitamini barındıran argan yağı ise parlak ve dolgun saçların alt yapısını oluşturacaktır. Isırgan otu saç diplerini uyararak kan akışının artmasını ve saçların hızla uzamasını sağlayacaktır.


5 in 1 Dökülme Önleyici Şampuan İçeriği

            İçeriğinde zeytinyağı, sarımsak, ginseng, argan yağı ve ısırgan otu yer alan şampuan, bu mükemmel içerikleri ile çok daha güçlü ve sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlayacaktır. Zeytinyağı her alanda oldukça faydalıdır. Cilt bakımı ve saç bakımında da etkili olan bu yağ, daha az kepek, güç, parlaklık, daha kolay uzama, kolay şekil alma sağlayabilmektedir. Aynı zamanda çeşitli olumsuzluklara maruz kalan saçlarınızı sağlıklı ve parlak görüntüsünü geri kazandırır. Sarımsak ise uçlarındaki kırılma oranını azaltmakta, doğal parlaklık kazandırmakta ve güçlenmesini sağlamaktadır. Ginseng yıpranmış saçlarda koruyucu etkisi bulunmakta, ayrıca esneklik kazandırmasının yanında saç dökülmelerine engel olmaktadır. Argan yağı ile saçın kabarmasının önüne geçen 5 in 1 Dökülme Önleyici Şampuan ısırgan otu ile de saçların dökülmesinin önüne geçer ve kepekleri yok eder.

5 in 1 Dökülme Önleyici Şampuan Faydaları

            5 in 1 olarak sunulan ürün saç dökülmelerinde oldukça etkili kullanımları bulunuyor. Saç derisini tamamen temizleyen şampuan, saçınızı kökten uca besleyerek daha parlak, canlı, kolay şekil alan ve sağlıklı olmasını sağlayacaktır. Özellikle kepek sorunu olanlar için saç derisinde çok önemli bir rahatlama elde edilmektedir.  Saçınızın parlaklık kazanmasını sağlayan ürün, saçın yumuşamasını ve daha güçlü olmasını sağlayacaktır.

5 in 1 Dökülme Önleyici Şampuan Kullanımı     

            Her banyo da kullanabileceğiniz 5 in 1 Dökülme Önleyici Şampuan kısa bir süre içerisinde etkisini gösterecektir. Saçlara parlaklık ve canlılık kazandıran şampuan her banyo da güvenli bir şekilde kullanılabilecek ve ilk kullanımdan itibaren güçlü özelliklerini göstermeye başlayacaktır.