• Saatler: Haftanın 6 günü, saat 09.00 - 18.00 arası
    • Telefon: 0324 328 47 08
    • softto plus telefon Whatsapp Sipariş: 0554 562 40 13

5in1 Saç Bakım Yağı

SKU: 8680540170207

5 İn 1 Saç Bakım Yağı sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olan ürün, içindeki yağlar sayesinde güçlü saçlara kazandırıyor

₺ 49,90

5.00 out of 5 based on 7 Oylama(lar)
11 Oylama(lar)

5 İN 1 SAÇ BAKIM YAĞI
            Tüm saç tipleri için uygun olan 5 İn 1 Saç Bakım Yağı tamamen bitkisel bir üründür. Saçınızın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olan ürün, içindeki yağlar sayesinde güçlü saçlara kazandırıyor. Elektriklenmenin önüne geçen ürün, sağlıklı uzama, pürüzsüzleşme ve yoğun beslenme sağlıyor. Ürünün düzenli kullanımlarında saçlarınızda çok daha sağlıklı, güçlü ve parlak bir görünüme kavuşuyor. 5 in 1 Dökülme Önleyici Şampuan ile birlikte kullanımı önerilir.

5 İn 1 Saç Bakım Yağı İçeriği

            Argan, jojoba, badem, çam ve biberiye yağlarının birleşiminde oluşan bakım yağı tüm saç tiplerinde canlılık oluşturuyor. Hasar gören, hassas, dökülmeler yaşayan, saç kırıkları olan, uzama sorunları, kepek sorunları yaşayan saçlarda parıltı elde etmenizi sağlıyor. İçeriğindeki argan yağı ile güçlü saçlar elde etmenizi sağlayan ürün, jojoba yağı ile de saçınızın ipeksi bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Jojoba yağı içerisinde A, B vitaminleri ve E vitamini bulunuyor. Badem yağı ile saç köklerinin beslenmesi ve daha sağlıklı, daha canlı bir görünüm elde edilmesi mümkün olmaktadır. Çam yağı ile de saçlarınızdaki dökülmelerin önüne geçebilir, daha dolgun ve güçlü saçlar elde edebilirsiniz. Özellikle kepek sorunu olanlar için bu içerik sağlıklı bir tedavi oluşturacaktır. Son olarak 5 İn 1 Saç Bakım Yağı içerisindeki biberiye saçlarında sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlamaktadır.Diğer 5in1 serilerimiz için lütfen tıklayınız.

5 İn 1 Saç Bakım Yağı Faydaları

            Saçlarınızın daha gür ve sağlıklı bir şekilde çıkmasını sağlayan bakım yapı, parlak ve ipeksi bir görünüm elde edilmesini sağlar. İçeriğindeki etkili yağ bileşenleri saçlarınızın sağlıkla parıldamasına yardımcı olacaktır. Saçlarınızın köklerinden başlayarak beslenmesini sağlayan ürünün kullanımı oldukça pratik olmaktadır. Beş mucize bileşenin buluştuğu tek ürün saçlarınızın sağlıkla ışıldamasını sağlayacaktır. Etkili kullanımları ile saçlarınıza güç ve sağlık kazandıran ürün estetik olarak saçlarınızın size güç katmasını sağlıyor.

5 İn 1 Saç Bakım Yağı Kullanımı

            Saçlarınızın bakımında 5 İn 1 Saç Bakım Yağı saçların diplerine püskürtülür. Saç tellerinde de sıkılabilir. İyice friksiyon yaparak bakım yağının saçlara yedirilmesi gereklidir. Sonrasında ise bu yağ saçınızda 30 ya da 60 dakika bekletilir. Sonrasında ise saçların yıkanması gereklidir. Bu bakım yağı ile saçlarınıza hafta bir ya da iki kez uygulama yapabilirsiniz.