• Saatler: Haftanın 6 günü, saat 09.00 - 18.00 arası
    • softto plus telefon Whatsapp Sipariş: 0554 562 40 13
Argan Yağlı Durulanmayan Saç Kremi E vitamini İçerir resmi
Argan Yağlı Durulanmayan Saç Kremi E vitamini İçerir resmi
Stokta yok

Argan Yağlı Durulanmayan Saç Kremi

Argan Yağlı Durulanmayan Saç Kremi saçınızın pürüzsüz görünmesini sağlar. Durulama gerektirmeyen bu saç kremi, E vitamini ile saçlarınızı beslemektedir.

₺ 26,90

5.00 out of 5 based on 4 Oylama(lar)
5 Oylama(lar)

ARGAN YAĞLI DURULANMAYAN SAÇ KREMİ
            Tüm saç tipleri için uygun kullanımı bulunan Argan Yağlı Durulanmayan Saç Kremi İçeriği saçınızın pürüzsüz görünmesini sağlar. Durulama gerektirmeyen bu saç kremi, E vitamini ile saçlarınızı beslemektedir. Zarar gören saçların yumuşamasının yanında saçların daha yoğun bir şekilde nemlenmesini sağlamakta ve daha güçlü bir hale gelmesini sağlamaktadır.

Argan Yağlı Durulanmayan Saç Kremi İçeriği

            İçeriğinde argan yağı bulunan saç bakım kremi, omega 9-3 ve E vitamini içerikleri ile saçlarınızın köklerinden başlayarak uçlarına kadar beslenmesini sağlamaktadır. Fas’ta yetişen bir ağaçtan elde edilen bu bitki, argan meyvesinin çekirdeklerinin ezilmesi ile elde edilen bitkisel özelliklerde bir yağdır. E vitamininin yanında A, F, C vitaminleri ve omega yağ asitleri bakımından oldukça zengindir. Antioksidan içerikleri ile de saçlar için çok faydalı kullanımı bulunan argan yağı, saçlarınızın çok daha sağlıklı uzamasını sağlamaktadır.

Argan Yağlı Durulanmayan Saç Kremi İçeriği Faydaları

            Mineral özleri ve vitaminleri ile yıpranmış saçları onaran Argan Yağlı Durulanmayan Saç Kremi İçeriği saçların köklerini de güçlendirerek sağlıklı bir yapı ortaya çıkarır. Doğal olarak saçlarınızın nemlenmesini sağlayan argan yağı, karışmasını engeller. Ve çok daha kolay taranmasını sağlar. Bu şekilde daha kolay bir şekilde şekil alır. Saç kırıklarının oluşmasını engelleyen saç kremi saçınızın canlı kalmasını sağlar ve saç derisinin de nemlenmesini ile kepek oluşumunun önüne geçer. Argan yağı doğal bir parlaklık kazandırmakta ve saçlarınızın kolay bir şekilde şekil almasını sağlamaktadır. Kırılan saç telleriniz saç kremi kullanımları ile daha güçlü bir yapı kazanıyor. Saç telleri bu şekilde sağlıklı bir şekilde uzaması sağlanıyor.

Argan Yağlı Durulanmayan Saç Kremi İçeriği Kullanımı

            Genellikle saç kremi kullanımlarında son durulama suyundan önce saç kremi kullanılır ve saçlara masaj ile uygulanan saç kremleri son durulama suyu ile durulanır. Ancak Argan Yağlı Durulanmayan Saç Kremi İçeriği durulama gerektirmeyen kullanımları ile bilinmektedir. Temiz saça uygulanan saç kremi, saçlarınıza masaj yaparak kullanılır ve anında saçlarınızda etkisini görebilirsiniz. Sağlıklı ve parlak saçlar softto plus ile sizin de hakkınız.