• Saatler: Haftanın 6 günü, saat 09.00 - 18.00 arası
    • softto plus telefon Whatsapp Sipariş: 0554 562 40 13
bitkisel saç kremi
bitkisel saç kremi
Stokta yok

Argan Yağlı Saç Kremi

SKU: 8680540170177

Argan Yağlı Saç Kremi saçlarınızın sağlıklı uzaması için mükemmel bir temel oluşturur. Saç kırıklarının azalmasında da etkilidir.

₺ 20,90

5.00 out of 5 based on 1 Oylama(lar)
7 Oylama(lar)

ARGAN YAĞLI SAÇ KREMİ
            Tüm saç tipleri için uygun olan kullanımı ile Argan Yağlı Saç Kremi saçlarınızın sağlıklı uzaması için mükemmel bir temel oluşturur. Saçınızda ideal bir nem dengesi oluşturmasının yanında saç kırıklarının azalmasında da etkilidir. Saçınızı nazikçe besleyen ürün aynı zamanda zarar gören saçların daha güçlü görünmesini de sağlamaktadır. Daha canlı ve parlak görünen saçlarınız sağlıklı bir şekilde uzayacaktır.

Argan Yağlı Saç Kremi İçeriği

            İçeriğinde Argan yağı bulunduran saç kremi, saçların beslenmesinde etkilidir. Argan yağı Fas’a özgü olan bir ağaçtan elde ediliyor. Bölgede yüzyıllardan bu yana kullanılan bu doğal yağ ile saç tellerinin yumuşatılması, saçın kabarmasının önüne geçilmesi ve saç kırıklarının azaltılması da söz konusudur. Saç derisinde ve saçlarda yağ birikimine yol açmayan ürün; kıvırcık, düz, dalgalı, boyalı, ince telli, kalın telli tüm saç tiplerinde kullanılabiliyor. Saçlarında parlaklık isteyenler içinde argan yağı en iyi çözümdür. Omega9, omega 3 ve E vitamini içerikleri ile argan yağı saçlar için oldukça besleyici bir kullanım olmaktadır. Daha bakımlı saçlara sahip olmak için tercih edebileceğiniz Argan Yağlı Saç Kremi saçınızın daha gür olmasını sağlar ve koparak dökülmelerin önüne geçer

Argan Yağlı Saç Kremi Faydaları

            Saçınızın kolay şekil almasını sağlayan saç kremi, saç kırıklarının da önüne geçer. Özellikle uzun saçlarda kurutma, tarama ve fön gibi işlemlerde koparak dökülmelerin önüne geçmekte ve en aza indirmektedir. Saçlarınızın köklerine nüfus eden saç kremi, saçı dipten uca besler ve elastikiyet kazanmasını sağlar. Ayrıca saçların ısıya karşı korunmasını sağlar ve saç kırılmalarını azaltmaktadır. Kırılan saç tellerinin onarılmasını da sağlayan saç kremi, daha güçlü bir yapı kazanması da olanak vermektedir. Ayrıca saçlarınızın hızlı ve sağlıklı uzamasına da etkili oluyor.

Argan Yağlı Saç Kremi Kullanımı

            Banyo yaparken olmazsa olmazlarınız arasında yer alan Argan Yağlı Saç Kremi duş sırasında ya da duştan sonrada kullanılabilir. Son durulama suyundan önce kullanılmakta ve elinize aldığınız saç kremini iki eliniz ile saç diplerinize değmeyecek şekilde saçlarınıza uygulanması gereklidir. Ardından bol su ile durulamanız gereklidir.