• Saatler: Haftanın 6 günü, saat 09.00 - 18.00 arası
    • softto plus telefon Whatsapp Sipariş: 0554 562 40 13

ARGAN YAĞLI YÜZ TEMİZLEME JELİ

SKU: 8680540170238

Argan Yağlı Yüz Temizleme Jeli cildiniz üzerindeki fazla yağ ve kiri temizlemenizi sağlar. Cildinizde ferah bir his uyandırır.

₺ 21,90

5.00 out of 5 based on 5 Oylama(lar)
5 Oylama(lar)

ARGAN YAĞLI YÜZ TEMİZLEME JELİ
            Kuru ciltler için uygun olan Argan Yağlı Yüz Temizleme Jeli cildiniz üzerindeki fazla yağ ve kiri temizlemenizi sağlar. Cildinizde ferah bir his uyandırır. Aynı zamanda oldukça hassas bir içeriğe sahip olan jel, cildinizi derinlemesine besleyecektir. Bu şekilde parlak ve yumuşacık bir cilt yapısı elde edebilirsiniz. Cildinizin nemlenmesini de sağlayan ürün, cildinizin günlük bakımında tercih edebileceğiniz ideal bir üründür.Diğer argan içeren ürünlerimiz için tıklayınız.

Argan Yağlı Yüz Temizleme Jeli İçeriği

            İçeriğinde argan yağı bulunan ürün cildinizdeki kırışıklıkları azaltır. Bu şekilde daha sıkı bir cilt elde edebilirsiniz. Özellikle bu yağ sayesinde cildiniz üzerinde güneş ışınlarının olumsuz etkilerini, strese, sigaraya bağlı olarak ortaya çıkan deformasyonları da ortadan kaldırır. Argan yağı cilt yenilenmesini destekler. Bu şekilde çok daha canlı bir cilt yapısı elde edebilirsiniz. Argan yağı yüzyıllardan bu yana güzellik için kullanılıyor. Bu nedenle nemlendirici ve temizleyici olarak kullanılan Argan Yağlı Yüz Temizleme Jeli içerisinde de oldukça etkilidir. Argan yağı içerisinde A ve E vitaminleri bulunuyor. Bunun yanında yüksek oranda antioksidan ve linoleik asiti de içermektedir. Akne ve sivilceler üzerinde de olumlu etkileri bulunuyor.

Argan Yağlı Yüz Temizleme Jeli Faydaları

            Cildinizde daha ferah ve temiz bir his uyandıran temizleme jeli içerisinde doğal meyve içerikleri de bulunuyor. Cildinizi nemlendirmekte, parlak ve yumuşak bir görünüm kazandırmaktadır. Özellikle cildiniz üzerinde bulunan fazla yağın temizlenmesinde etkili kullanımları bulunuyor. Su ve sabun ile cildin temizlenmesi bir aşamaya kadar mümkün oluyor. Cildi temizlemenin yanında Argan Yağlı Yüz Temizleme Jeli ile beslenen cilt yapısı daha sıkı ve taze bir ifade kazanacaktır. Kuru ciltlerin nem desteğine çok daha fazla ihtiyacı vardır. Bu nedenle kuru cilt yapısına sahip bireyler için özel bakım oluşturacak ürünün düzenli kullanımı çok önemlidir.

Argan Yağlı Yüz Temizleme Jeli Kullanımı

            Sabah ve akşam günde iki kere kullanabileceğiniz ürünün ıslak olan cildiniz üzerine uygulanması gereklidir. Köpürterek yüzünüzü Argan Yağlı Yüz Temizleme Jeli ile yıkayabilir ve sonrasında ılık su ile durulayabilirsiniz. Makyajsız olan yüze uygulanması gereken ürün, kullanımından sonra cildinizi hafifçe kurulamak yeterli olacaktır.