• Saatler: Haftanın 6 günü, saat 09.00 - 18.00 arası
    • softto plus telefon Whatsapp Sipariş: 0554 562 40 13
ucuz peeling bitkisel
ucuz peeling bitkisel
Stokta yok

Deniz Yosunu Özlü Peeling

SKU: 8680540170887

Arındırıcı Peeling ölü hücreleri temizleyerek daha güzeli daha genç, daha sağlıklı bir cilt kazanmanızı sağlar.Pul pul dökülmeyi önler.

₺ 27,90

5.00 out of 5 based on 1 Oylama(lar)
1 Oylama(lar)

ARINDIRICI PEELİNG
            Tüm cilt yapılarına uyumlu olan Arındırıcı Peeling ürünü ile çift yönlü bir cilt koruma deneyimi elde edebilirsiniz. Düzenli kullanımlarla daha güzeli daha genç, daha sağlıklı bir cilt kazanacaksınız. Cildiniz üzerinde bulunan ölü hücrelerin temizlenmesini sağlayan ürün ile yaşlanmış ya da zarar görmüş cildinizi onarılması sağlanmakta, bebek cildi gibi taze bir cilt yapısı elde etmeniz sağlanmaktadır. Cildin temizlenmesinin yanında derinlemesine beslenmesi ve yüzdeki kusurların giderilmesi ile pürüzsüzlükte elde edebilirsiniz.Diğer Peelingleri inceleyebilirsiniz.

Arındırıcı Peeling İçeriği

            Deniz yosunu ve salyangoz özü içeren ürün, yıpranmış cildinizi onarmaktadır. Deniz yosunu içerisinde çok fazla B vitamini bulunuyor. Bu da cilt yüzeyinin korunmasında oldukça etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Özellikle hassasiyeti yüksek olan cilt yapılarında tedavi edici etkileri ile sağlıklı cilt yapıları ortaya çıkarmaktadır. Bunu yanında salyangoz özü içeriği ile de Arındırıcı Peeling cildin yenilenmesini sağlayan harika bir üründür. Hasarlı bir cilt yapınız var ise onarıcı etkileri ile tanışacağınız ürün, sivilceleri yavaşlatmakta, cildin iyileşme sürecini hızlandırmaktadır.

Arındırıcı Peeling Faydaları

            Cildiniz üzerindeki ölü tabakayı temizleyen ürün, cildinize hasar veren özellikle yaşlanma sürecini hızlandıran serbest radikallerle savaşarak cildinizin genç kalmasını sağlıyor. Cilt üzerindeki yenilenme sürecine çok önemli katkıları bulunan ürün, cilt üzerinde ipeksi bir yapı oluşturmaktadır. Pürüzsüz ve daha sıkı bir cilt yapısı ile çok daha ışıl ışıl bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle cilt kuruluğu nedeni ile ortaya çıkan pul pul dökülmelere karşı savaşan Arındırıcı Peeling cildinizi pürüzlerden arındırmaktadır. Düzenli kullanımında cilt üzerindeki yenilenme ile aydınlanma ortaya çıkacaktır.

Arındırıcı Peeling Kullanımı

            Peeling yapabileceğiniz en ideal vakit uyku öncesidir. Bu nedenle ürünün kullanımında akşam bu vakitleri tercih etmeniz önerilir. Öncelikle cildin temiz olması gereklidir. Ardından ise ürünü yüzünüze uygulayarak birkaç dakika dairesel hareketler ve hafif masajlar şeklinde ürünü uygulanması gereklidir. Ardından ılık su ile yıkayarak Arındırıcı Peeling temizlenebilir. Bu işlem sonrasında besleyici kremler kullanabilir ve cildinizi dinlenmeye bırakabilirsiniz. Peeling sonrasında cildinizin daha yumuşak ve taze olduğunu görebilirsiniz. Düzenli kullanımlarda cildiniz üzerinde belirli bir aydınlık ortaya çıkacaktır.