Bizi Arayın +90 (324) 328 4708

Cart

Besleyici Argan Yağı

Besleyici Argan Yağı

 27,50

Besleyici Argan Yağı Özellikle şekillendirme, boya ve fırçalama işlemlerinde zarar gören saçlarınızda onarıcı etkileri ile adeta yeniden canlandırır.

Share this product

BESLEYİCİ ARGAN YAĞI
            Saçlarda ve tüm cilt tiplerinde kullanılabilen Besleyici Argan Yağı mucizevi bir bitkiden elde edilmektedir. Özellikle şekillendirme, boya ve fırçalama işlemlerinde zarar gören saçlarınızda onarıcı etkileri ile adeta yeniden canlandırma sağlamaktadır. Zarar gören saçlar üzerinde etkili olan argan yağı aynı zamanda cilt üzerinde de besleyici ve onarıcı etkileri ile kullanılabilir. Cildi besleyerek doğal bir ışıltı kazanmasını sağlar. Düzenli kullanımlarında hem saçlarınızda, hem de cildiniz üzerinde ışıltılı, pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm elde edebilir. Birlikte kullanabileceğiniz şampuanlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Besleyici Argan Yağı İçeriği

            Argan yağı içeriği tercih edilen ürün farklı pek çok sorun için tek bir çözüm olarak tercih edilebilir. Fas’ta yetişen bir ağaçtan elde edilen argan yapı Fas yağı olarak ta bilinir. Bölge halkı bu ağaca hayat ağacı der. Her mevsim yeşil kalan argan ağaçları 450 yıl yaşayabiliyor. Yağı elde etmek için bu ağacın meyveleri kullanılır. Zengin antioksidan içeriği ve yüksek oranda E vitamini ile hücrelere zarar vermeden yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasına neden olan radikallerle savaşır. Cilt üzerinde nemlendirici ve yaşlanmayı engelleyici etkilerini ile bilinen argan yağı, saçlarda da özellikle kuru saçların nemlendirilmesinde, kepek şikayetlerinde etkili sonuçlar oluşturur. Daha canlı ve gür saçlar elde edilebilir.

Besleyici Argan Yağı Faydaları

            Saçlarda ve cilt yapısı üzerinde onarıcı, tedavi edici ve en ideal bakım sağlayıcı etkileri ile bilinen Besleyici Argan Yağı bakım ürünleri arasında mucizevi etkileri ile oldukça fazla tercih edilir. Saçların güçlendirilmesinde etkili olan ürün; kepek şikayetlerinin önüne geçer. Daha parlak, daha canlı ve sağlıklı saçlar elde etmenize olanak verir. Cilt bakımında ise cildinizi ölü hücrelerden temizler ve sıkılaşma sağlayarak yaşlanma etkilerinin önüne geçer. Cildin sürekli nemli kalmasını sağlayarak ideal bir bakım sağlar.

Besleyici Argan Yağı Kullanımı

            Cildiniz için Besleyici Argan Yağı kullanmak için akşam yatmadan önce uygulanması önerilir. Parmak uçlarına alınan birkaç damla yağ, tamamen temizlenen cilde masaj eşliğinde uygulanır. Sivilce ya da akne sorunlarında da kullanılabilen argan yağı, doğrudan sorunlu cilt bölgesinde kullanılabilir. Saçlarda kullanırken ise kafa derisine masaj yaparak uygulanır Banyo sonrasında masaj yaparak sürülmesi önerilmektedir.

11 reviews for Besleyici Argan Yağı

 1. Açelya Güzel

  Kırılma ve dökülmelerim azaldı güçlendiriyor heralde çok sevdim

 2. Hande Seçici

  Aldığım en yoğun argan yağı diyebilirim.Çok çabuk geldi çok teşekkürler

 3. Evrim Karli

  Şuana kadar ki aldığım en yoğun ve saf argan yağı sanırım. Ben cildime de uyguluyorum ekstra.

 4. Buğçe Ecdad

  Çok kısa sürede elime ulaştı teşekkürler softto plus ailesi.

 5. Bade Serap Yıldırım

  Ayy ne kadar ilgili bir firma çok teşekkürler

 6. Emel Evicimen

  Çok çabuk ulaştı, teşekkürler

 7. Yeliz Canpolat

  Tebrik ediyorum, normalde aktarlardan alıyordum ürünlerinizi şimdi sitenizden oturduğum yerden kapıma kadar geliyor

 8. Cansu Kocal

  Argan yağı hastası biri olarak bu ürün vaz geçilmezim olmuştu artık buradan sipariş veriyorum

 9. Zeynep Gündoğan

  Besleyici Argan Yağı Onarıcı Etkileri Vardır
  Koyu kıvamı muhteşem bir ürün çabucak elime ulaştı.

 10. Pelin Özkök

  Saçım da dolgunluk ve yumuşaklık kazandırdı, parıl parıl oldu adeta

 11. Gökçe Sazlı

  Saçlarımı onardı resmen, çabucak elime ulaştı artık siteden alışverişimi yapıyorum.

Add a review