• Saatler: Haftanın 6 günü, saat 09.00 - 18.00 arası
    • softto plus telefon Whatsapp Sipariş: 0554 562 40 13
el ve tırnak bakım kremi
el ve tırnak bakım kremi

El ve Tırnak Bakım Kremi

SKU: 8680540171020

El ve Tırnak Bakım Kremi Soyulma, çatlak ve kuruluk gibi sorunlar karşısında da çok etkili bir çözümdür. Ellerinizin yumuşacık, ipeksi bir görünüm kazanır.

₺ 7,90

5.00 out of 5 based on 3 Oylama(lar)
3 Oylama(lar)

EL VE TIRNAK BAKIM KREMİ
            Tüm cilt yapıları için uygun olan El ve Tırnak Bakım Kremi cildinize derinlemesine nüfus eder ve yoğun bir nemlendirme kazandırır. Soyulma, çatlak ve kuruluk gibi sorunlar karşısında da çok etkili bir çözümdür. Ellerinizin yumuşacık, ipeksi bir görünüm kazanmasını pürüzsüz olması için düzenli kullanımlar gereklidir.

El ve Tırnak Bakım Kremi İçeriği

            İçeriğinde argan yağı ve zeytinyağı bulunan ürün, ellerinizin bakımında tercih edebileceğiniz en etkili ürünler arasında yer alıyor. Argan yağının mucizevi etkileri el bakımında da kendini gösteriyor. Argan yağı cilt tarafından çok kolay bir şekilde emilir. Bu da anında cildiniz üzerinde canlılık oluşturacaktır. Özellikle kırılgan olan tırnak yapısını güçlendirmesi ile de tercih edilebilir. Zeytinyağı ile birleşen argan yağı, el ve tırnak bakımında etkili sonuçlar oluşturmaktadır. Argan yağı aynı zamanda saçlar, yüz ve vücut üzerinde de etkili sonuçları bulunan bir öz olmakta ve bu alandaki cilt bakım ürünlerinde yer almaktadır.

El ve Tırnak Bakım Kremi Faydaları

            Argan yağı çok önemli bir özdür. Cildin yumuşatılmasında, iltihaplanma ve tahrişlerin azaltılmasında, hücrelerin yenilenmesinde etkilidir. Hamilelik çatlaklarını önleyici olarak kullanabileceğini El ve Tırnak Bakım Kremi kuru ve yağlı ciltler içinde kullanıma uygundur. Ürünü kullanmadan önce ellerinizin temizlenmiş olması gereklidir. Kolayca emilen bu yağ, zeytinyağı ile birleştiğinde çok etkili bir el bakım ürününe dönüşebiliyor. Hem el bakımında, hem de tırnak bakımında oldukça etkili bir ürün olarak kullanılabilir. Eller dış etkilere en çok maruz kalan cilt kısımları olmaktadır. Bu da ellerinizde mevsim değişikliklerine göre çatlaklar, kuruluklar, soyulmalar meydana gelmesini ortaya çıkarabiliyor. Bu alanda kullanabileceğiniz ürün, tırnaklarınızın ve ellerinizin daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

El ve Tırnak Bakım Kremi Kullanımı

            Sabah ve akşam günde iki kez düzenli kullanımı önerilen El ve Tırnak Bakım Kremi fındık büyüklüğünde olacak şekilde uygulanmaktadır. Cilt bakımında düzenli ve doğal içerikli ürünler kullanarak sağlıklı ve genç bir görünümü yakalayabilirsiniz. Bunun için doğru cilt yapısına ve problemine karşılık doğru ürünün kullanılması çok önemlidir.