REİSHİ MANTARLI HÜCRE YENİLEYİCİ PEELİNG

SKU: 8680540171051

₺ 21,90

5.00 out of 5 based on 1 Oylama(lar)
1 Oylama(lar)

HÜCRE YENİLEYİCİ PEELİNG
            Tüm cilt yapılarında etkili olan aynı zamanda kuru cilt yapıları içinde etkili olan Hücre Yenileyici Peeling zarar gören cildinizi nazik bir şekilde temizliyor. Aynı zamdan cilt üzerindeki ölü hücreleri de arındırıyor. Bu şekilde cildiniz çok daha genç görünecek ve çok daha yumuşak, pürüzsüz olacaktır. Sıradan peelinglere göre çok daha etkili olan ürün, cildin nem ihtiyacını karşılar ve yumuşacık bir cilt yapısına kavuşmanızı sağlar.

Hücre Yenileyici Peeling İçeriği

            İçeriğinde reishi mantarı bulunan ürün, cildi temizlemesinin yanında cildinizi eşsiz bir yumuşaklık kazandıracaktır. Özellikle reishi mantarı zarar gören cilt yapısı için adeta bir mucizedir. Cilt üzerindeki kırışıklıkları azaltan reishi mantarı, sivilce tedavisinde oldukça etkili kullanımları bulunuyor. Gözaltı kırışıklıklarında da oldukça etkili olmakta ve sivilce tedavisinde de kullanılmaktadır. Cildiniz üzerinde canlılık sağlayacak ve düzenli kullanımında daha parlak bir cilt yapısı elde ettiğinizi görebilirsiniz. Reishi mantarı ölümsüzlük iksiri olarak bilinen bir madde olmaktadır. Güçlü bir antioksidan özelliği ile Hücre Yenileyici Peeling daha canlı bir cilt elde etmenizi sağlayacaktır.

Hücre Yenileyici Peeling Faydaları

            Ürün renk açıcı olarak tercih edilebilir. Cildiniz üzerindeki ölü hücreleri temizler ve cildinizde ipeksi bir yumuşaklık elde etmenizi sağlamaktadır. Cildiniz üzerindeki bu temizlik sayesinde cildiniz çok daha genç görünecektir. Cilt üzerinde biriken yağ ve kir normalde su ve sabun kullanarak temizlenmiyor. Derinlemesine temizlik sağlayan Hücre Yenileyici Peeling ile yumuşatıcı ve nemlendirici etkiler oluşturmaktadır.

Hücre Yenileyici Peeling Kullanımı

            Peeling yapılacaksa özellikle akşam yatmadan önce uygulanması gece boyunca cildinizin dinlenmesi için çok iyi bir zaman aralığıdır. Ancak peeling öncesinde yüzünüzü temizlemenizde önemlidir. Sonrasında birkaç dakika boyunca yüzünüzde ürünün dairesel masaj hareketleri ile yedirilmesi gereklidir. İşlem bittiğinde ürünü yüzünüzde bekletmeden ılık su ile yüzünüzü durulamanız önerilir. Hafta bir ya da iki Hücre Yenileyici Peeling kullanılarak cildinizin yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle kuru ciltlerin kendini koruma fonksiyonunu zayıflatmamak için daha fazla kullanımı önerilmez.  Sivilceli ve daha da hassas ciltlerde de hafta bir kez kullanımı yeterli olacaktır.