• Saatler: Haftanın 6 günü, saat 09.00 - 18.00 arası
    • softto plus telefon Whatsapp Sipariş: 0554 562 40 13

NEM DENGELEYİCİ YÜZ TEMİZLEME JELİ

SKU: 8680540170245

Nem Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli cilt tonu üzerinde yaşanan eşitsizlikler ortadan kalkar. Özellikle gözenek problemlerinde çok etkilidir cildi sıkılaştırı

₺ 21,90

5.00 out of 5 based on 2 Oylama(lar)
2 Oylama(lar)

NEM DENGELEYİCİ YÜZ TEMİZLEME JELİ
            Karma ve yağlı cilt yapıları için uygun olan Nem Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli ile cilt tonu üzerinde yaşanan eşitsizlikler ortadan kalkar. Özellikle gözenek problemlerinde çok etkili bir kullanımı bulunan jel, cildi sıkılaştırmaktadır. Bu şekilde cilt elastik yapısını tekrar kazanır. Ayrıca cildiniz üzerindeki fazla yağ ve kiri temizleyen ürün cildiniz üzerinde çok daha genç ve taze bir görünüm ortaya çıkarır. Reishi mantarlı hücre yenileyici peeling ile birlikte daha etkilidir.

Nem Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli İçeriği

            Deniz yosunu özü ve reishi mantarı ile yüksek mineraller içeren ürün, cildiniz üzerinden hydro- lipid dengesi oluşturmaktadır. Deniz yosunu içerisinde B vitaminleri bulunuyor. Bu vitaminler sayesinde cilt sağlığının koruması mümkündür. Hassas ciltler, yağlı ciltler üzerinde hastalıklı cilt yapılarında tedavi edici etkileri bulunuyor. Cilt üzerinde mucizevi etkileri bulunan reishi mantarı da ürünü çok daha etkili bir hale getiriyor. Bu mantar sağlık ve gençlik iksiri olarak gösterilmektedir. Cilt üzerinde bulunan yara, çürük ve ezik gibi sorunların daha hızlı bir şekilde iyileşmesini sağlayan bu bitki, cilde parlaklık vermekte ve cildinizin sıkılaşması üzerinde çok etkilidir.

Nem Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli Faydaları

            Cildin sıkılaşmasında etkili olan Nem Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli cildi sıkılaştırmaktadır. Cildin yağ ve nem dengesinin korunmasını sağlayan ürün, gözeneklerde bulunan fazla kir ve yağın arındırılmasında kullanılabilir. Özellikle cilt tonu eşitsizlikleri bulunuyor ve gözenek problemleri yaşıyor iseniz bu sorunların giderilmesinde de oldukça etkili kullanımları bulunmaktadır.

Nem Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli Kullanımı

            Islak cilde masaj yaparak uygulanması gereken yüz temizleme jeli, düzenli kullanımlarda daha sıkı bir cilt yapısı elde edebilirsiniz. Yüzde çok fazla beklememesi gereken ürün cilde masaj yaparak sürüldükten sonra su ile hızlı bir şekilde durulanarak temizlenmelidir. Göze değmemesine özellikle dikkat edilmeli ve göz çevresinden aşırı kullanımlardan sakınılmalıdır. Sabah ve akşam günde iki kez kullanılması ideal olacaktır. Devamlı olarak kullanılan Nem Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli ile cildinizde yaşanan sağlıklı yapı, süreklilik kazanacaktır. Akneli ve sivilceli ciltlerin bakımında bu şekilde jel ile temizlemek sağlıklı kullanımlar için çok önemlidir.