• Saatler: Haftanın 6 günü, saat 09.00 - 18.00 arası
    • softto plus telefon Whatsapp Sipariş: 0554 562 40 13
safran özlü sıkılaştırıcı tonik resmimi
safran özlü sıkılaştırıcı tonik resmimisafran özlü sıkılaştırıcı tonik fotoğrafı
Stokta yok

Safran Özlü Sıkılaştırıcı Tonik

SKU: 8680540170900

Safran Özlü Sıkılaştırıcı Tonik nemlendirici özelliğini destekleyen sıkılaştırıcı ve pürüzsüzleştirici sonuçları ile de çok etkili bir üründür.

₺ 29,90

SAFRAN ÖZLÜ SIKILAŞTIRICI TONİK
            Tüm cilt tipleri için uygun olan Safran Özlü Sıkılaştırıcı Tonik nemlendirici özelliğini destekleyen sıkılaştırıcı ve pürüzsüzleştirici sonuçları ile de çok etkili bir üründür. Cildinizin su seviyesini korumaya yardımcı olan tonik, içeriğindeki özler ile cilt kuruluğunun önüne geçer. Yumuşacık, ipeksi bir cilt yapısı elde edebilir, cilt yüzeyini tamamen yatıştırması ile de cildinizin sıkılaşmasını sağlamaktadır.

Safran Özlü Sıkılaştırıcı Tonik İçeriği

            İçeriğinde safran bulunan ürün, cilt sağlığının korunmasında etkili bir üründür. Doğal bir içeriğe sahip olan bu ürün herhangi bir yan etki oluşturmadan kullanılabilir. Genel olarak safran bitkisi kolonya yapımından yemek yapımına kadar hatta lokum ve çay yapımına kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. Oldukça az bulunan bu bitki değerlidir. Safran vücuda güç vermesinin yanında zayıflığa iyi gelir. Karaciğer hastalıklarından diş hastalıklarına kadar pek çok alanda bu bitki şifa sağlayabiliyor. Cilt üzerinde ise özellikle ergenlik döneminde ortaya çıkan sivilceleri gidermektedir. Ayrıca cildi genç tutma özelliği ile de Safran Özlü Sıkılaştırıcı Tonik ürününün kullanımını çok daha değerli kılmaktadır.

Safran Özlü Sıkılaştırıcı Tonik Faydaları

            Cilt üzerinden görünmez bir nem tabakası oluşturan ürün günlük olarak kullandığınız nemlendiriciler için ideal bir zemin hazırlar. İçerisinde safran bitkisinden elde edilen safran asidi bulunuyor.  Bunların yanında protoksin ve krosin ile cilt kuruluğuna da çok iyi gelir. Cildi derinlemesine nemlendirmekte ve cildinizin su ihtiyacını tamamen karşılamaktadır. Sivilceli ciltler için ideal bir bakım sağlayan Safran Özlü Sıkılaştırıcı Tonik ipeksi bir cilt elde etmenizi sağlayacaktır. Cildinizi bu ürün ile temizlediğinizde cildinizi genç tutacak ve pürüzsüzlük kazandıracaktır.

Safran Özlü Sıkılaştırıcı Tonik Kullanımı

            Genel olarak güzelliğinizin tamamlayıcısı olan tonik kullanımı yüz temizliğinin tamamlanmasını sağlar. Bunun yanında gözeneklerinizi sıkılaştırır. Cildinizde makyajı temizleyebilir, kiri, yağı silebilirsiniz. Ancak keratin ve kir pulları ile erimeyen maddeler kalır. Bu maddelerin temizliğinde tonik kullanımı devreye girer. Cilt temizliğinizin finalini mutlaka Safran Özlü Sıkılaştırıcı Tonik ile yapmanız gereklidir. Bunun için öncelikle yüzünüzü temizlemeli ve sonrasında makyaj pamuğunu tonik ile ıslatmalısınız. Pamuğu bastırmadan hafif bir şekilde cildiniz üzerinde gezdirebilirsiniz. Sonrasında ise yüzünüzü bol su ile yıkamalısınız. Ardından nemlendirici kullanımı önerilir.