• Saatler: Haftanın 6 günü, saat 09.00 - 18.00 arası
    • softto plus telefon Whatsapp Sipariş: 0554 562 40 13
sivilce temizleyici krem set
akne ve siyah nokta kremisivilce ve akne sabunusivilce özlü arındırıcı peelingKAĞIT MASKE ÇAY AĞACI
İndirimde

Sivilce Mücadele Seti

₺ 82,69 ₺ 70,00

Set içeriği; Sivilce Kremi + Sivilce Sabunu + Çay Ağacı Özlü Peeling + Çay ağacı özlü Maske

Sivilce Kremi : İçeriğindeki çay ağacı özü sayesinde, ciltte akne ve siyah nokta oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Diğer akne karşıtı kremlerin aksine cildi kurutmaz. Cilde derinlemesine bakım sağlar. Düzenli kullanımda cilt daha pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme kavuşur.

Sivilce Sabunu :    Deniz yosunundan hazırlanan ürün, yağlı ciltler için çok ideal bir temizlik seçimidir. Sivilceler için doğal bir ilaç olarak tercih edebileceğiniz ürün, düzenli kullanımlarda anında etkisini gösterecektir. Cilt için çok önemli bir şifa kaynağı olan deniz yosunu pek çok vitamin, mineral, protein içermektedir. Özellikle iyot, fosfor ve kalsiyum bakımından zengin olan Sivilce ve Akne Sabunu C ve B vitaminleri bakımından da zengindir. Cildi yumuşatan ve gerginleştiren deniz yosunu, cildin nem dengesini kurar.

Çay Ağacı Özlü Peeling : İçerisinde çay ağacı özü bulunan bu peeling, cildi siyah nokta ve fazla yağdan arındırmaya yardımcı olur.Düzenli kullanımda cildin daha aydınlık ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını destekler.

Çay Ağacı Özlü Maske : Yağlı ciltler için uygun kullanımları bulunan  Sivilce Temizleyici Çay Ağacı Maske akne ve sivilce problemi yaşayanlar için geliştirilmiş çok özel bir formüle sahiptir. Cildiniz üzerinde sebum dengesi kuran ürün, cildin kirlerden arındırılmasında ve fazla yağlı sorunlarına çözüm bulunmasında etkilidir. Daha sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmak için bu maskeyi kullanabilirsiniz.